Plánujete firemní akci pro zaměstnance, klienty nebo partnery Vaší společnosti?

Chcete-li uspořádat zajímavou a netradiční akci, která uspokojí vaše nejnáročnější požadavky a nesmazatelně se zapíše do vaší paměti, neváhejte a obraťte se přímo na nás! Jsme tým kreativních a zkušených profesionálů, kteří již několit let připravují a realizují mnoho akcí pro své klienty.

 

ZAJÍMAVÉ TIPY NA AKCE

Nebaví vás už běhat po lese a zdolávat překážky v lanovém centru….
Co takhle teambuilding jinak?

Setkání v kině

Tato netradiční forma firemní akce spojená s projekcí nových filmových titulů je velmi oblíbená. Nabízíme i možnost předpremiérového promítání titulů, které se v kině teprve připravují.

Před samotnou projekcí je možná prezentace vaší společnosti či nabídky nových produktů. Setkání si zpříjemníte občerstvením či rautem v přilehlé kavárně. Akce je vhodná pro partnerské i zaměstnanecké eventy.

Pokud pořádáte family day pro partnery či zaměstnance a jejich rodiny, můžete program zpestřit i vystoupeními našich nejznámějších umělců a bavičů.

Nebojte se oslovit nás s poptávkou, připravíme vám nezávaznou nabídku přímo na míru vašim potřebám!

V případě zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat na info@spadea.cz

 

Škola vaření

Chcete spojit příjemné s užitečným? Pak vám nabízíme školu vaření, kde utužíte váš tým a zdokonalíte svůj kuchařský um. 

Nahlédnete pod pokličku opravdovým šéfkuchařům, kteří vás celým eventem provedou. Naučíte se připravovat celosvětovou kuchyni - záleží jen na vašem výběru a preferencích. Po tomto zajisté náročném úkolu vás jistě potěší fakt, že to, co jste vytvořili, bude i báječně chutnat.

Nejen láska prochází žaludkem :)

V případě zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat na info@spadea.cz

 

Pevnost Boyard

Užijte si firemní setkání ve stylu populární francouzské soutěže. Pobavíte se, možná si sáhnete na dno svých fyzických i psychických sil, ale hlavně posílíte týmového ducha. Základem úspěchu je totiž bezvýhradná spolupráce celého týmu.

Budete procházet jednotlivými úkoly, ale není zde pravidlem, že první vítězí :)

V případě zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat na info@spadea.cz

 

Pivní teambuilding

Navštivte se svými zaměstnanci v rámci tematického teambuildingu pivovar, který nabízí i možnost ubytování. Bude na vás čekat mnoho pivních aktivit, naučíte se točit pivo na míru a prohlédnete si provoz malého pivovaru. Jako dárek si odvezete stylový půllitr.

V případě zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat na info@spadea.cz

 

Vinařem na skok

Ukažte svým zaměstnancům krásu jižní Moravy v rámci tematického teambuildingu. Ubytujeme vás ve stylovém hotelu, vyzkoušíte si sedlácké aktivity a navštívíte vyhlášené vinařství. Zde na vás bude čekat práce na vinici spojená s degustací.

Víte, jak chutná čerstvě utržený hrozen Pálavy?:-)

V případě zájmu o nabídku nás neváhejte kontaktovat na info@spadea.cz