Plánujete firemní akci pro zaměstnance, klienty nebo partnery Vaší společnosti?

Chcete-li uspořádat zajímavou a netradiční akci, která uspokojí vaše nejnáročnější požadavky a nesmazatelně se zapíše do vaší paměti, neváhejte a obraťte se přímo na nás! Jsme tým kreativních a zkušených profesionálů, kteří již několit let připravují a realizují mnoho akcí pro své klienty.

Aktuality

16.12.2015 00:00

Restaurace Agave je zaměřená na mexickou kuchyni a my jsme v ní uspořádaly Vánoční večírek pro našeho klienta, společnost ALD Automotive. Hned u vstupu všichni dostali sombrera a party začala. Rozhodně bylo na co koukat a to nemluvím jen o skvělém jídle, které chutnalo opravdu výborně. Fotokoutek a podmanivá hudba nenechali nikoho dlouho chladným. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat a budeme se těšit na příští rok!

 

15.12.2015 00:00

Připravily jsme pro našeho klienta party pro 400 lidí ve stylu staré Kuby. Tento večírek se opravdu povedl - dámy přišly ve skvěle padnoucích šatech, kadeřnice jim vytvořily bohaté účesy a pánové v kloboucích k nim náramně ladili. Podávalo se samozřejmě kubánské mojito a báječná kubánská kuchyně! Jak by se Havana mohla obejít bez tancování a salsy! Určitě ne, proto hrála kubánská kapela a tančili animátoři a my všichni s nimi. Děkujeme všem zaměstnancům Medtronicu, že přišli a bavili se!

 

26.11.2015 14:52

Uspořádali jsme jako každý rok setkání s obchodními partnery a tentokrát v belgické restauraci Bruxx, která je typická svými mušlemi a ústřicemi a nebo pralinkami. Vše probíhalo sice v přátelském a poklidném duchu, ale piva se tu vypilo opravdu dost! K tomu hrála jazzová kapela a troufáme si říct, že to byl velmi příjemný večer. Děkujeme společnosti EA Assistance!

04.08.2015 15:45

 

Nejen na kafe a pivo, ale i na soupeření ve znalostech míří kvízy do hospod i kaváren a slaví mezi hosty úspěchy. Přijďte se pobavit a vyzkoušet svou hlavu i vy! Celý večer vás bude provázet zkušený moderátor, který vám pokládá různé otázky jak z oblasti historie, sportu, tak i z kultury a všeobecných znalostí. Na konci se sečtou vaše pracně nasbírané body a vyhodnotí se ten nejlepší tým, který je také po zásluze odměněn.


 

20.01.2015 00:00

Trendem letošního roku je tato netradiční forma firemní akce spojená s projekcí nových filmových titulů. Nabízíme i možnost předpremiérového promítání titulů, které se v kině teprve připravují.

Před samotnou projekcí je možná prezentace vaší společnosti či nabídky nových produktů. Setkání si zpříjemníte občerstvením či rautem v přilehlé kavárně. Akce je vhodná pro partnerské i zaměstnanecké eventy.

Pokud pořádáte family day pro partnery či zaměstnance a jejich rodiny, můžete program zpestřit i vystoupeními našich nejznámějších umělců a bavičů.

Nebojte se oslovit nás s poptávkou, připravíme vám nezávaznou nabídku přímo na míru vašim potřebám.